Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 20:26:00

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

08.07.2014   09:24

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 07 липня по 08 годину 08 липня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 8 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 1 на транспорті, 1 інша, 2 сухої трави, та 1 сміття.

1. Пожежа на транспорті Носівський район, біля с. Держанівка 05.07.2014 року о 18 год. 35 хв. під час руху сталася пожежа трактора МТЗ-1221, що належить ТОВ "Носівка-Агро". Вогнем пошкоджено оздоблення кабіни, шини та моторний відсік. Причина - коротке замикання електропроводки двигуна. Збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Лосєва Слобода 07.07.2014 року о 05 год. 47 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 380 000 грн.

3. Пожежа сухої трави Менський район, біля с. Максаки О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Талалаївка О 14 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі м. Городня, вул. Жовтнева О 14 год. 50 хв. сталася пожежа гаражу. Вогнем знищено майно, пошкоджено покрівлю та стіни. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 30 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.

6. Пожежа сміття біля смт Варва О 17 год. 00 хв. на території Варвинської сільради на полігоні твердих відходів сталася пожежа сміття на площі 0,05 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

7. Пожежа сухої трави біля м. Щорс О 18 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

8. Пожежа Ніжинський район, с. Липів Ріг, СТ "Колосок" О 04 год. 30 хв. сталася пожежа дерев'яного навісу. Вогнем знищено навіс. Ймовірна причина - підпал. Збитки та сума врятованого встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини