Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 04:20:31

Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю

04.07.2014   17:30Агенцiя

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за І-е півріччя 2014 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: планових - 52, позапланових - 742, за результатами яких видано 151 припис, накладено 150 штрафів загальною сумою 832,48 тис. грн.

Реєстрація дозвільних документів та документів декларативного характеру

З початку року (станом на 01.07.2014 р.) у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:
- зареєстровано 301 декларацію про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;
- повернуто на доопрацювання 31 декларацію про початок виконання будівельних робіт;
- зареєстровано 722 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;
- зареєстровано 486 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;
- повернуто на доопрацювання 46 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;


Робота зі зверненнями громадян та організацій

За І-е півріччя 2014 року надійшло поштою 1080 одиниць кореспонденції,
з них 130 звернень громадян.
Посадовими особами Інспекції на особистому прийомі розглянуто 540 звернень громадян.

Контактний телефон Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області: (0462) 675-277.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини