Управління СБУ в Чернігівській області та представники транспортних підприємств провели робочу нараду
В Управлінні СБ України в Чернігівській області відбулась робоча нарада з керівниками підприємств, які входять до транспортної та енергетичної інфраструктури регіону.
На нараді були обговорені питання щодо необхідності посилення безпеки на об’єктах транспорту та додаткового контролю за місцями скупчення пасажирів з огляду на випадки диверсійних проявів на транспортних об’єктах Сходу України.
Представниками транспортних підприємств та об’єктів життєзабезпечення розроблено механізм термінового інформування силових структур, які є суб’єктами антитерористичної діяльності, у разі отриманні даних про можливе виникнення надзвичайних ситуацій.
Управління Служби безпеки України в Чернігівській області звертається до усіх громадян не бути байдужими та негайно повідомляти правоохоронні органи, якщо ви маєте інформацію щодо загроз державній безпеці, загроз терористичного характеру, про факти перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, виявлення підозрілих предметів. Адже рівень нашої безпеки залежить від уважної та розсудливої поведінки кожного громадянина.
«Телефон довіри» Управління СБУ в Чернігівській області - 676-208 (працює цілодобово).
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.