Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 липня по 08 годину 04 липня 2014 року
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 1 на об'єкті.
1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, проспект Миру О 10 год. 47 хв. в підвалі 5-поверхового житлового будинку, сталася пожежа сміття на площі 5 кв. м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
2. Пожежа на об'єкті м. Чернігів, вул. Щорса О 05 год. 35 хв. на території СТО сталася пожежа. Внаслідок пожежі пошкоджено рекламну вивіску, ворота та тент автомобіля ВАW. Причина - підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
3 липня 2014 року об 11 год. 33 хв. на відкритій території біля с. Вертіївка, Ніжинського району виявлено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів ВВв.
Місце виявлення вибухонебезпечного предмету охороняється співробітниками Ніжинського МВ УМВС України в Чернігівській області.
Знищення ВНП планується здійснити 04 липня 2014 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській області.
Інші повідомлення:
Станом на 06 год. 00 хв. 04 липня 2014 року внаслідок складних погодних умов в Корюковському районі без електропостачання залишилось 3 населених пункти, без електрозв'язку 1 населений пункт.
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.