Екс-бійця Нацгвардії кинули у СІЗО через звинувачення у зраді
Рядового підозрюють у тому, що він шпигував за частиною, у якій служив.
19-річного колишнього вояка Нацгвардії, якого підозрюють у державній зраді, триматимуть у СІЗО, йдеться у сюжеті ТСН.
Запобіжний захід Сергію Дмитрієнку обрали у четвер, 3 липня, у Чернігові. Рядового підозрюють у тому, що він передавав іноземним спецслужбам інформацію про військовослужбовців та частину, у якій служив сам. Списки нацгвардійців, їхні адреси, контактні телефони, а також характеристики на кожного, за даними слідства, передавали через електронну пошту на адресу інтернет-магазину. Цей сайт нібито створений іноземними спецслужбами для отримання інформації від агентів.
Самого підозрюваного на судове засідання не доправляли. Батьки хлопця переконані, що сталася помилка, і просять відкритого та об'єктивного розслідування в цій справі.
"Я не хочу зараз виправдувати Сергія, але у 19 років простий солдат не знає навіть ніяких таємниць. І не міг знати. І допуску у нього не було. Кому він вигідний, я не знаю", - нарікає батько підозрюваного Олександр Дмитрієнко.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.