Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 22:05:35

Міліціонери охорони затримали п’яного злодія, який пішов "брати" супермаркет із палицею в руках

03.07.2014   08:07

Вчора в м. Чернігів о 23.26 на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» сигналізації з місцевого супермаркету, розташованого по вулиці Пухова, куди негайно було направлено наряд групи затримання.

Прибувши на місце виклику, міліціонери охорони помітили чоловіка, який стояв з палицею в руках біля вхідних дверей супермаркету. Двері були розбиті, від чого і спрацювали датчики. Побачивши міліціонерів, молодик спробував від них втекти, але за хвилину його було затримано, хоч він і намагався чинити опір правоохоронцям.

На місце пригоди також було викликано слідчо-оперативну групу міліції для подальшого з’ясування обставин події. Наразі вже з’ясовано, що правопорушником виявився місцевий житель 1994 року народження, який перебував в стані алкогольного сп’яніння.

Наразі по даному факту проводиться перевірка.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини