Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 15:49:25

Затримано чергового білоруського колекціонера

01.07.2014   14:21

Надвечір 29.06.2014 року в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», на виїзд з України по смузі руху «зелений коридор», під керуванням 37-річного громадянина Республіки Білорусь прибув легковий автомобіль «Ford».

Звернувши увагу на знервовану поведінку водія, прикордонним нарядом прийнято рішення про спільний із співробітниками митниці поглиблений огляд автомобіля та речей, що перевозяться.

В результаті огляду, в особистих речах водія, які знаходились в багажнику автомобіля, а саме в кишенях куртки та в подвійному дні валізи виявлено медалі, монети, банкноти різних країн та номіналу.

Про факт виявлення предметів, які можливо мають культурну або історичну цінність, а в діях водія присутні ознаки злочину передбаченого статтею 201 «Контрабанда» Кримінального Кодексу України, повідомлено співробітників Управління СБУ у Чернігівській області.

В ході проведення огляду місця події співробітниками СБУ виявлені предмети вилучені для проведення експертизи.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.