Невідомі в балаклавах побили кобзаря
22 червня стався розбійний напад на бандуриста, заслуженого діяча культури Рачка Ігоря Карповича з села Лавіркове Талалаївського району.
Ігор Рачок - справжній, народний кобзар, не сценічний. Він часто грав у Ромнах так, як це завжди робили кобзарі - на базарній площі.
Невідомі були в балаклавах, у камуфляжній формі і розмовляли українською.
Діду - 77 років, зараз знаходиться в Талалаївській районній лікарні, боїться повертатися додому, бо ті нелюди його катували, щоб знайти гроші! У Лавірковому мало людей - мо" три жилі хати і кобзар потерпає за свій захист...
Міліція дуже не переймається, кажуть мало повноважень...! Якщо так залишити, то дід або поїде на Росію до сестри, у Ростовську область, або бандюки доб'ють!
Віталій Поліщук
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.