Затриманий черговий порушник кордону
Вчора вранці, на ділянці відділу прикордонної служби "Семенівка", прикордонний наряд "Прикордонний патруль" в складі дільничних інспекторів прикордонної служби, в ході перевірки лінії державного кордону, виявив ознаки порушення державного кордону з Росії в Україну.
Організувавши негайний пошук та переслідування порушника кордону, вже за кілька хвилин, в чагарнику за 100 метрів від місця порушення, затримано 54-річного громадянина Росії.
В ході перевірочних заходів встановлено, що порушник кордону мешкає в одному з прикордонних населених пунктів Брянської області.
На порушника складено протокол про притягнення до відповідальності за статтею 204-1 "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України" Кодексу України про адміністративні правопорушення та передано до Семенівського районного суду для визначення міри відповідальності.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.