Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 04:12:32

Набережну на Стрижні облаштують за кошти інвесторів

25.06.2014   12:28

У Чернігові облаштують набережну на Стрижні праворуч і ліворуч від мосту, що знаходиться по проспекту Перемоги. Про це після наради у міській раді повідомив заступник міського голови Володимир Кривенко.

За його словами, для розчищення русла річки будуть використані бюджетні кошти, а ось впорядкування набережної відбудеться за кошти інвесторів, які зводять у цьому районі багатоквартирні будинки.

Ділянку від мосту у бік вулиці Чернишевського облаштує компанія "Геліодор", спеціалісти якої завершують розробку необхідної документації. Вона, зокрема, передбачатиме встановлення підпірної стіни, невеликий насип берегу Стрижні, а потім проведення мощення ділянки, влаштування освітлення і встановлення лавок для відпочинку. Також інвестори погодилися зробити дитячий майданчик.

"Всі роботи на цій ділянці планують завершити у вересні, до Дня міста", - сказав В. Кривенко.

Іншу ділянку набережної на Стрижні облаштовуватиме ТОВ "Житлобудсервіс", її довжина – понад 400 метрів, тому терміни виконання робіт будуть дещо довшими, хоча проектно-кошторисна документація вже готова. За кошти бюджету проведуть роботи з розчищення русла річки (вартість 2,3 млн. грн.). Там також планується мощення пішохідної доріжки і встановлення ліхтарів за гроші інвестора (на ці цілі спрямують майже 2,9 млн. грн.).

"Облаштування набережної стане прикладом соціального партнерства, і жителі міста отримають затишне та комфортне місце відпочинку", - зазначив заступник міського голови.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини