Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 22:41:16

Вихованці Прилуцької виховної колонії Чернігівської області удосконалюють отриманий фах у майстернях установи

25.06.2014   10:22Агенцiя

Значне місце в системі виправлення і перевиховання неповнолітніх засуджених в Прилуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області займає їх професійно-технічне навчання, яке покликане розбудити в них зацікавлення професією, надати робочі навички, навчити кваліфікованих робітників для сучасного виробництва.

Для здійснення професійно-технічного навчання вихованців в Прилуцькій виховній колонії функціонує Державний професійно-технічний навчальний заклад, який готує робітників з числа неповнолітніх вихованців по спеціальності: муляр, електрозварювальник, слюсар механіко-складальних робіт.

Створена необхідна навчальна-матеріальна база: кабінети спеціальних дисциплін і навчально-виробничі майстерні, які забезпечені комплексом технічних засобів, які відповідають своєму призначенню, естетичним і режимним вимогам. 

«У нашому училищі вихованці можуть здобути три ліцензовані професії, що мають попит на ринку праці», – розповідає Євгеній Квітницький, начальник Прилуцької виховної колонії. – «Тож вихованці виходять на волю фаховими робітниками. У нас на новому обладнанні готують фахівців завтрашнього дня, застосовують сучасні матеріали і вивчають новітні технології».

Наразі в майстернях установи почали виробляти баки та урни для сміття, бетонні вироби. Ці замовлення дають можливість вихованцям працювати за фахом.

Будь-яке виробництво – це не лише верстати і обладнання, скільки кваліфіковані, грамотні спеціалісти. Професійно-технічне училище Прилуцької виховної колонії навчає хлопців, прививає їм перші професійні навички, готує до праці. Відповідальний і дуже важливий крок в роботі майстра – розвіяти страх і сумніви вихованців перед виробництвом, привчити до праці й дати їм перші навички обраної ними професії. Але перш за все вчитель повинен любити свою справу, бо хлопці відразу ж відчують фальш і нещирість. Може саме тому вся продукція, що виготовляється в майстернях виховного закладу, виготовлена з любов′ю і користується попитом у замовників.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини