Держфінінспекція перевірить "Наш край"
Держфінінспекція повідомила, які медіа перевірить у найближчі місяці.
Державна фінансова інспекція України на виконання Меморандуму про співпрацю з Національною спілкою журналістів повідомила про те, які засоби масової інформації включені до планів контрольно-ревізійної роботи територіальних держфінінспекцій на ІІІ квартал 2014 р.
Про це йдеться у офіційному листі, надісланому на адресу НСЖУ. Зокрема, до планів перевірки включено редакцію районної газети «Наш край» (Чернігівська область) та Державне підприємство «Національне газетно-журнальне видавництво» м. Київ.
Нагадаємо, що відповідно до меморандуму, який було підписано у травні 2013 року, Держфінінспекція щоквартально надає НСЖУ перелік засобів масової інформації, включених до квартального плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції та її територіальних органів не пізніше 3-х робочих днів від дати його затвердження.
У разі внесення змін до згаданого плану не пізніше 3-х робочих днів від дати його затвердження повідомляє про них із зазначенням підстав для цих змін.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.