Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 20:51:43

ДАІ України вже штрафує за записами в соціальних мережах

25.06.2014   08:20Агенцiя

В українській Державтоінспекції заявили, що звертають увагу на кожне правопорушення, включаючи пости в інтернеті.

Як приклад прес-служба наводить нещодавній випадок, коли дівчина на своїй сторінці в соціальній мережі поділилася історією конфліктної ситуації з водієм Toyota Land Cruiser Prado, і прикріпила до розповіді фотографію автомобіля кривдника. У коментарях відвідувачів інтернету, відзначили, що державний номер, під яким їздила Toyota, належить зовсім іншому автомобілю.

У ДАІ перевірили інформацію і склали на водія позашляховика адміністративний протокол за керування ТЗ з номером, який йому не належить.

«Ми вдячні громадянам, які повідомляють про факти порушення законодавства. Небайдужість учасників дорожнього руху, помножена на співпрацю з правоохоронними органами, дозволяє швидко виявляти порушників і вживати відповідних заходів », – прокоментував ситуацію начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини