Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:20:11

Ракетний катер "Прилуки" у визначеному районі Чорного моря виконав артилерійські стрільби по надводних і повітряних цілях

23.06.2014   10:21

Ракетний катер Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Прилуки» у визначеному районі Чорного моря виконав низку навчально-бойових завдань.

Зокрема, бойові вправи із артилерійської та стрілецької зброї. Метою дводенного виходу корабля в море під командуванням капітана 3 рангу Павла Рудя було відпрацювати елементи курсового завдання К-2 та вирішити поставлені командуванням завдання.

— Особовим складом було виконано бойові вправи із артилерійської зброї по повітряних і морських цілях, а також вправи із стрілецької зброї, профілактичне гранатометання.

Крім того, проведено навчання з протипідводно-диверсійної оборони корабля на незахищеному рейді при стоянці на якорі, з боротьби за живучість на ходу та інші, — повідомив капітан 3 рангу Павло Рудь. За словами командира корабля, усі поставлені завдання виконано, несприятливі погодні умови цьому не завадили. Як вважає командир ракетного катера «Прилуки», екіпаж продемонстрував високий морський вишкіл, його дії в море можна оцінити на тверду четвірку.

Варто зазначити, що на ракетному катері «Прилуки» після виведення його з акваторії тимчасово окупованого Криму досить швидкими темпами відбулося доукомплектування особового складу, бойове злагодження екіпажу. Корабель вже неодноразово виходив в море з метою виконання поставлених завдань.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини