Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 19:51:18

В агроліцеї “кульгала” фінансова дисципліна

11.01.2012   12:18Агенцiя

У Ніжинському аграрному ліцеї ревізія виявила фінансових порушень, що призвели до втрат бюджетних ресурсів, на 190 тис. грн.

Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності Держаного навчального закладу “Ніжинський професійний аграрний ліцей” за 2009 – 2011 роки.

У ході контрольного заходу ревізори встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 290 тис. грн, в тому числі таких, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 190,75 тис. грн.

Зокрема, у 2009 році понад державне замовлення ліцей прийняв на навчання 24 особи, завищивши тим самим потребу в бюджетних асигнуваннях на 150 тис. грн. Через завищення бюджетних асигнувань на 2009 – 2011 роки навчальному закладу виділили зайво ще 15 тис. грн – на оплату праці працівників.

Крім того, ревізори з’ясували, що керівництво аграрного ліцею не уклало договору оренди з приватним підприємством, яке використовувало майстерні навчального господарства загальною площею 1 872 кв.м для вирощування свиней. Як наслідок за 2009 – 2010 роки до державного бюджету не надійшло 35 тис. грн.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку складено чотири протоколи про адміністративне порушення за ст. 164-2 та один протокол про бюджетне правопорушення за ст. 164-12 КУпАП. Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Чернігівської області.

Внаслідок вжитих заходів щодо усунення виявлених порушень до бюджету відшкодовано 177 тис. грн.

Олена Помазна, в.о.начальника відділу інспектування у сфері освіти і науки Державної фінансової інспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини