Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 22:19:29

Проведено семінар з питань доступності будинків та споруд для маломобільних груп населення

18.06.2014   12:09Агенцiя

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області проведено семінар з питань доступності будинків та споруд для маломобільних груп населення.

У рамках виконання завдань і заходів Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» 17 червня 2014 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області разом із Обласним комітетом забезпечення доступності інвалідів проведено семінар з питань здійснення державного архітектурно-будівельного контролю щодо забезпечення доступності будинків та споруд для маломобільних груп населення з представниками органів самоврядування, проектних, експертних, будівельних та громадських організацій.

У ході семінару присутні були поінформовані про проведення посадовими особами Інспекції перевірок об’єктів будівництва на дотримання вимог доступності для маломобільних груп населення, про проблемні питання, які виникають в ході таких перевірок. Інспекцією наголошено проектним та експертним організаціям про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності за передачу замовнику проектної документації, розробленої з порушенням вимог законодавства, зокрема за незабезпечення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

За результатами семінару прийнято протокольне рішення, в якому зазначені шляхи вирішення проблемних питань, піднятих на семінарі.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.