Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 07:51:43

Майбутня професія очима дітей

18.06.2014   10:45Агенцiя

Літо для школярів - це канікули, чудовий час для відпочинку в оздоровчих таборах та санаторіях, перебуваючи в яких, вони не тільки відпочивають, а й вибирають собі професію.

У цьому їм допомагають спеціалісти служби зайнятості. Профорієнтаційні заходи, які вони проводять, розширюють інформованість дітлахів про світ професій, допомагають у професійному самовизначенні, популяризують та підвищують серед молоді престиж робітничих професій.

З цією метою 16 червня спеціалісти Чернігівського МЦЗ завітали до літнього дитячого оздоровчого санаторію "Зелений гай", розгорнувши там «Мобільний центр профорієнтації». Діти захоплено спостерігали за перетворенням його у невеличку сцену.

Все розпочалося, як завжди, зі знайомства. Оскільки діти різняться за віком і по-різному сприймають інформацію, для них спеціалісти з профорієнтації підготували низку розважально-пізнавальних вправ, враховуючи вікові особливості. Хлопці та дівчата із задоволенням змагалися у конкурсах та іграх: “Відгадай професію”, “Напис на спині”, “Ланцюжок професій” тощо.

Бачення своєї майбутньої професії школярі 2-8 класів відобразили на конкурсі малюнків. Діти дуже старались, щоб зобразити на папері омріяну професію. Використовуючи знання про світ професій, конкурсанти уявляли себе не лише лікарями, вчителями, міліціонерами, а й пожежниками, садівниками, будівельниками, швачками, художниками і навіть таксистами.

Оцінювали роботи та визначали переможців представники служби зайнятості. За малюнок садівника перше місце зайняла семикласниця Наталія Ющенко з с. Бурівка Городнянського району. Друге місце отримала Зоя Пономарчук – учениця 8-го класу Куликівської ЗОШ, яка мріє стати таксистом. А третє місце дісталося другокласнику з Чернігова Назару Шматко, який бачить себе у майбутньому пожежником.

Усі учасники були нагороджені призами. Захід пройшов у доброзичливій атмосфері, а його учасники отримали заряд енергії та оптимізму.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи
 

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини