Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 07:49:16

Місто готове передати землі запасу для створення РЛП "Ялівщина"

18.06.2014   10:12

Чернігівська міська рада передасть землі запасу, що перебувають у комунальній власності міста, для створення і функціонування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина". Про це після сесії обласної ради заявив журналістам Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Він назвав позитивним, що депутати обласної ради створили комунальний заклад "РЛП "Ялівщина", затвердили його положення та обрали директора.

"Створено робочий орган на рівні області, що займатиметься регіональним ландшафтним парком. У нас тепер є юридичні підстави для передачі земель запасу РЛП", - сказав О.Соколов. Він уточнив, що йдеться про 168,7 газемель урочища "Ялівщина". "У юридичній площині ми можемо передати тільки те, що нам належить", - пояснив міський голова. Він додав, що створення РЛП затягнулося у часі, оскільки питання набуло політичного забарвлення.

Депутати обласної ради також схвалили рішення про клопотання до Чернігівської міської ради щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для функціонування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Питання "Ялівщини" депутати Чернігівської міської ради розглядатимуть на сесії 20 червня.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини