Міліція припинила хуліганство
Правоохоронці затримали хулігана, який закидав учасників акції під Чернігівською обласною радою яйцями і петардами.
Під стінами Чернігівської обласної ради представники однієї з громадських організацій та декілька депутатів облради провели акцію.
Учасники акції тримали в руках плакати з надписами «Ми проти війни», «Зупинимо війну на Донбасі» та «Ми хочемо миру».
Під час проведення зібрання з’явилися невідомі молодики в масках і закидали мітингувальників яйцями та петардами. Хулігани зникли так само швидко, як і з’явилися.
Міліція затримала одного з хуліганів, на якого складений протокол про адміністративне правопорушення за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.