Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 01:23:26

Більшість юних порушників відносяться до категорії "людина-техніка" та характеризуються як творчі та винахідливі особистості

17.06.2014   13:31Агенцiя

Чернігівській міський відділ кримінально-виконавчої інспекції допомагає неповнолітнім визначитися з майбутньою професією

За допомогою студентів-практикантів психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка з неповнолітніми засудженими Чернігівського міського відділу КВІ було проведено тестування на профорієнтацію.

За результатами тестування було визначено категорії професій до яких підлітки мають найбільшу здібність. Результати тестів сподобались респондентам і дійсно відповідали їх прагненням. Цікавим фактом виявилось те, що більшість правопорушників відносяться до категорії – «людина-техніка» та характеризуються, як винахідливі та творчі особистості.

Представники КВІ Чернігова постійно підтримують зв'язок з адміністрацією та педагогічним складом загальноосвітніх закладів м. Чернігова та проводять профілактичні лекції на базі шкіл.

Завдяки плідній співпраці, неповнолітнім та молоді, для підготовки до вступних іспитів та подальшого навчання, люб’язно відкриває свої двері Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка.

На сьогоднішній день всі неповнолітні підоблікові Чернігівського міського відділу КВІ визначились з майбутньою професією, наприклад засуджений Ярослав подав документи до професійного училища за спеціальністю пекар-кондитер, і в майбутньому, мріє стати шеф-кухарем і мати свій ресторан, а Андрій планує освоїти спеціальність автомобільного слюсаря і стати власником якісної станції технічного обслуговування автомобілів. А найголовніше, що у підлітків є бажання і наснага навчатись та працювати на благо людей та Держави! 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини