Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 03:25:46

На ділянці Північного регіонального управління сформовано та виконують завдання 67 таких громадських формувань

17.06.2014   07:42Агенцiя

Захищаємо кордон разом

В умовах загострення суспільно-політичної обстановки в країні, великої актуальності зараз набуває активне залучення до участі в охороні державного кордону громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

На ділянці Північного регіонального управління сформовано та виконують завдання 67 таких громадських формувань загальною чисельністю понад 1200 чоловік. В тому числі на Чернігівщині їх налічується 15 формувань, загальною чисельністю 152 чоловіка.

Крім того, проявляючи патріотизм пропонують допомогу в охороні державного кордону і окремі громадські організації та добровольці. Так, великий вклад в проведення повітряного моніторингу державного кордону внесли ТОВ «Аеропракт» та власники приватних літаків і вертольотів, які вже більше 20 раз вилітали на здійснення повітряної розвідки та моніторингу. Враховуючи це, наказом Північного регіонального управління кращі з добровільних помічників відзначені грамотами.

Серед відзначених чимало і чернігівців, а саме: пілот легкого вертольота Олег Нівельчук, члени громадських формувань: «Кордон» Грем’яцької сільради Микола Примич, «Зірка» Костобобрівської сільради Олександр Шевцов, «Кордон» Миколаївської сільради Сергій Піскун, «Дружба» Сеньківської сільради Юрій Голован, «Прикордонне» Деревинської сільради Сергій Гавриленко, Ріпкинської селищної ради Сергій Булаш, «Кордон» Задеріївської сільради Олексій Ходаш та «Барс» Дніпровської сільради Андрій Горнашко.

Нехай приклад найкращих надихне інших на патріотичні вчинки.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини