Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 05:39:13

Актуальні питання життя міської громади

14.06.2014   07:40

Чернігівський міський голова Олександр Соколов 12 червня провів особистий прийом громадян у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради.

Зі своїми проблемними питаннями та пропозиціями до керівника міста звернулися близько 20 чернігівців. Переважна більшість звернень традиційно стосувалися поліпшення житлових умов, приватизації житла, благоустрою окремих вулиць тощо.

Декілька звернень під час особистого прийому міського голови були колективними та стосувалися передачі у комунальну власність гуртожитків за адресами вул. Волковича 13б та вул. Інструментальна 4а. О.Соколов повідомив мешканцям цих гуртожитків, що місто готове прийняти будівлі у комунальну власність. "При виконанні необхідних умов, основне – за наявності технічної документації, у нас не буде підстав не прийняти гуртожитки у комунальну власність міста", - сказав він. Щодо гуртожитку на Волковича, то міська рада зверталася до Міністерства оборони України ще 10 років тому з проханням передати місту майно колишнього військового містечка, тож нині є сподівання, що це питання буде розглянуто позитивно. Після передачі у комунальну власність мешканці гуртожитків матимуть змогу приватизувати житло.

Також до міського голови звернулися представники творчої інтелігенції міста з проханням створити у Чернігові постійно діюче Містечко майстрів, аби всі охочі майстри мали змогу представити свої вироби. У першу чергу, таке містечко буде розраховане на туристів. О.Соколов запропонував представникам організації "Чернігівська палітра" представити свої пропозиції візуально, щоб далі перевести це питання у площину його реалізації.

Всі питання, з якими звернулися під час особистого прийому міського голови чернігівці, надано роз'яснення, або ж дано доручення надати письмові відповіді.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.