Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 05:00:55

На Чернігівщині корупційні ризики досліджували в ході 25 службових перевірок

14.06.2014   07:34

З метою протидії корупції та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництва, управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області з початку року проведено 25 службових перевірок та розслідувань з питань дотримання законності працівниками податкових та митних органів.

За цими фактами керівництву направлено 6 подань про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто п’ятьох працівників служби, ще п’ятьом винесені офіційні застереження.

Про це повідомив начальник відділу оперативних розробок управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олексій Барановський.

За його словами, до прокуратури направлено 8 матеріалів службових перевірок для прийняття відповідних рішень. За результатами їх розгляду розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами здійснення злочинів у службовій діяльності, у т.ч. 1 - за одержання хабара. Наразі, рішенням суду одного посадовця визнано винним. Йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Крім того, з метою недопущення призначення на посади в Міндоходів області осіб з низькими морально-діловими якостями перевірено 32 кандидати, відмовлень у призначенні не було.

Звертаємо увагу, що на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України функціонує антикорупційний сервіс „Пульс”, який приймає дзвінки цілодобово. До речі, номер цілодобової телефонної лінії „Пульс”: (044) 284-00-07.
Також нагадуємо, що при управлінні внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області працює телефон «Довіри» (0462) 668-522.
 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».