Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 16:17:42

На Чернігівщині корупційні ризики досліджували в ході 25 службових перевірок

14.06.2014   07:34

З метою протидії корупції та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництва, управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області з початку року проведено 25 службових перевірок та розслідувань з питань дотримання законності працівниками податкових та митних органів.

За цими фактами керівництву направлено 6 подань про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто п’ятьох працівників служби, ще п’ятьом винесені офіційні застереження.

Про це повідомив начальник відділу оперативних розробок управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олексій Барановський.

За його словами, до прокуратури направлено 8 матеріалів службових перевірок для прийняття відповідних рішень. За результатами їх розгляду розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами здійснення злочинів у службовій діяльності, у т.ч. 1 - за одержання хабара. Наразі, рішенням суду одного посадовця визнано винним. Йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Крім того, з метою недопущення призначення на посади в Міндоходів області осіб з низькими морально-діловими якостями перевірено 32 кандидати, відмовлень у призначенні не було.

Звертаємо увагу, що на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України функціонує антикорупційний сервіс „Пульс”, який приймає дзвінки цілодобово. До речі, номер цілодобової телефонної лінії „Пульс”: (044) 284-00-07.
Також нагадуємо, що при управлінні внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області працює телефон «Довіри» (0462) 668-522.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.