Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 13:07:17

Група крадіїв "сяде" в повному складі

13.06.2014   11:45

Кожного з п’ятьох злочинців, на рахунку яких — 29 крадіжок автомобільних акумуляторів у Чернігові, тепер засуджено до реального позбавлення волі. Судом задоволено апеляцію прокуратури м. Чернігова про необхідність більш жорсткого покарання для кожного з учасників цих крадіжок. Вирок суду першої інстанції передбачав для чотирьох із них покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

Необхідність жорсткішого покарання державний обвинувач мотивував, передусім, участю кожного з крадіїв у великій кількості злочинних епізодів, а також повною відсутністю відшкодування потерпілим завданої їх злочинами шкоди.

Про висновки слідства та результати судового розгляду щодо протиправних дій цих осіб йшлося в одному з повідомлень прес-служби прокуратури м. Чернігова в квітні цього року.

Скоєння злочинів вони почали у вересні минулого року з двох крадіжок електрокабелю з баштових кранів на будівельних майданчиках міста — по вул. Робочій та вул. Незалежності. Далі компанія вподобала інші об’єкти: акумулятори легкових автомобілів, припаркованих на вулицях у нічний час. Іноді принагідно крали з машин автомагнітоли та дрібні запчастини. Викрадене возили на власному автомобілі ВАЗ 2103 одного з членів групи. Їх затримано при скоєнні чергової крадіжки. Усі п’ятеро не працювали, проте, злочини скоювали після спільного вживання спиртного.

Рішенням апеляційного суду вирок у даному провадженні в частині призначення покарання змінено. Кожен зі злочинців відбуватиме позбавлення волі терміном від двох до трьох з половиною років.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини