Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 10:45:26

В Чернігові проходить дводенний семінар у рамках проекту "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

13.06.2014   08:36

Семінар «Вивчення громадської думки методом фокусних груп: теорія, методологія, практика» проходить у Чернігові 12-13 червня в рамках проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» для представників комунальної галузі, відділів і управлінь міськради, громадських організацій та засобів масової інформації.

За інформацією старшого консультанта з питань залучення громадськості проекту Кадрії Сафіуліної, протягом червня-липня чернігівці долучаться до опитування з проблем енергоефективності та енергозбереження. На основі отриманих результатів буде сплановано інформаційну кампанію щодо вказаної проблематики.

Начальник відділу енергозбереження управління економіки міської ради Володимир Бурдов нагадав, що Чернігів є учасником проекту разом з іншими п’ятьма українськими містами. «Важливо, що крім нових знань і практичних навичок місто отримає можливість залучити доступні кредитні ресурси міжнародних фінансових інституцій на втілення конкретних енергозберігаючих заходів», - наголосив В. Бурдов.

Наразі в містах-учасниках проекту триває розробка Плану дій сталого енергетичного розвитку. Без цього документу українські міста не розглядатимуться як серйозні партнери в Європі.


Довідково: Основною метою проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні», що впроваджується за підтримки USAID, є підвищення енергетичної безпеки України. Серед цілей проекту удосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності та збільшення інвестицій в енергетичний сектор.
 

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини