На Чернігівщині військові ремонтні підрозділи відновили понад 700 одиниць озброєння та військової техніки
У визначених районах дислокації військових частин Збройних Сил України ремонтні підрозділи успішно виконують завдання щодо ремонту та відновлення військової техніки та озброєння.
В одній з військових частин Сухопутних військ, весь комплекс ремонтних заходів відбувається в умовах, наближених до бойових. Для виконання завдань ремонтні підрозділи забезпечені усім необхідним устаткуванням, спеціальною технікою, запчастинами та обладнанням. Діагностика та ремонт однієї одиниці тривають від одного до трьох днів.
Для більш складних робіт по відновленню броньованої та спеціальної техніки, залучені фахівці державного підприємства "Львівський бронетанковий завод".
- З моменту проведення мобілізаційних заходів силами штатних ремонтних підрозділів та представниками заводів відновлено понад 700 одиниць військової техніки для бойових військових підрозділів, які виконують завдання з посилення оборони державного кордону, - повідомив заступник командира військової частини з озброєння.
До ремонтних робіт долучилися і відмобілізовані військовослужбовці, вони зуміли суттєво допомогти фахівцям частини відновити військову техніку.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.