Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 10:16:40

Чернігів зустрів міліціонерів, які повернулися із зони АТО

11.06.2014   16:26

54 бійці батальйону патрульної служби, «Грифону» та спецпідрозділу особливого призначення виконували бойові завдання в рамках АТО на блок-постах біля Слов'янська, контролювали рух транспорту, забезпечували в Харкові охорону виборчих дільниць під час позачергових виборів президента України, а згодом разом з національною гвардією звільняли від терористів Варварівку та Красний Лиман.

Усі солдати правопорядку повернулися додому живі та здорові. Міліціонери матимуть змогу 10 днів відпочити від небезпечних буднів, після чого повернуться до виконання службових обов'язків.

Правоохоронці подякували керівництву УМВС та представникам громадських організацій за постійну реальну підтримку, яку відчували повсякчас. Незважаючи на польові умови несення служби, які подекуди можна було назвати спартанськими, міліціонери зберегли високий бойовий дух і готові до подальшого несення служби.

Натомість для виконання бойових завдань в зоні АТО на південний схід України виїхали зведений загін міліції, сформований з працівників міськрайвідділів Чернігівщини та бійців спецпідрозділу «Грифон», а також спецбатальйон патрульної служби «Чернігів».

Останні новини Чернігівщини

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини