Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 17:15:18

Прокуратура відстояла інтереси територіальної громади Бахмацького району

11.06.2014   10:30

За активної та принципової позиції прокуратури області забезпечено захист конституційних прав громадян Бахмацького району на охорону здоров'я та медичну допомогу.

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 29.05.2014 року задоволено позовні вимоги прокурора та скасовано рішення Бахмацької районної ради про реорганізацію комунального закладу.

Конституцією України (ст. 49) передбачено обов'язок держави створити умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування, а також сприяння розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

З цією метою державою прийнято ряд нормативно-правових актів, які спрямовані на створення первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги. На виконання вказаних вимог чинного законодавства 11.09.2013 року створено центр первинної медико-санітарної допомоги і в Бахмацькому районі.

Проте, прокурорською перевіркою встановлено, що, незважаючи навіть на наявність прийнятого Верховною Радою України 23.02.2014 Закону «Про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров'я», в порушення Конституції та законів України 11.04.2014 Бахмацькою районною радою було прийнято рішення про реорганізацію комунального закладу «Бахмацький районний центр первинної медико- санітарної допомоги».

З метою захисту інтересів територіальної громади прокурором Бахмацького району ініційовано скасування прийнятого незаконного рішення в судовому порядку.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ