Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 19:37:50

У Чернігівській області засуджено двох торговців зброєю

10.06.2014   15:02

Вироком Ічнянського районного суду Чернігівської області до кримінальної відповідальності притягнуто двох місцевих мешканців, які налагодили незаконний збут вогнепальної зброї та набоїв до неї.

У березні ц.р. співробітники СБУ затримали обох зловмисників одразу після чергового збуту зброї – карабіну Мосіна та 144 набої до пістолета Макарова.

У помешканнях затриманих правоохоронці виявили та вилучили 5 мисливських рушниць, карабін з оптичним прицілом, пістолет системи «Наган», ручну гранату, електродетонатори, понад 800 набоїв різного калібру, майже 1 кг пороху, 12 одиниць холодної зброї (ножі, штик-ножі, кавалерійські шашки), а також велику кількість запасних частин до стрілецької зброї.

Згідно з рішенням суду зловмисників визнано винними у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Їм призначено покарання у вигляді 4 та 3 років позбавлення волі з встановлення іспитового терміну – 2 роки кожному.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини