Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:46:38

За травень до Державного бюджету надійшло понад 328 млн. грн. митних платежів

05.06.2014   16:28

Колективом Чернігівської митниці Міндоходів протягом травня 2014 року зібрано та перераховано до Державного бюджету України 328,4 млн. грн. митних платежів, що на 137 млн. грн. (71%) більше, ніж у травні минулого року.

Виконуючий обов’язки начальника митниці Віктор Вечер повідомив, що у порівнянні з квітнем цього року у травні надходження до бюджету зросли на 6,9%, або на 21 млн. грн., цьому сприяло збільшення обсягів ввезення нафтопродуктів (на 10,0%), некрейдованого паперу (на 76,8%), нафтового бітуму (у 2,3 рази) та тютюнової сировини (на 10,0%).

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини