Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 23:38:52

Заступник голови облради Валентин Мельничук зустрівся з учасниками акції "За права інвалідів"

31.05.2014   10:58

Акція, яку організувала ініціативна група громадської організації інвалідів «Благодіяння», мала на меті привернути увагу громадськості та представників засобів масової інформації до проблем людей з особливими потребами.

Під час розмови із заступником голови обласної ради, люди з обмеженими фізичними можливостями говорили про дискримінацію та порушення їхніх прав, зокрема, у громадському транспорті міста. Учасники акції акцентували увагу на рівні соціального захисту, а також наголошували на необхідності перевірки програм по наданню допомоги інвалідам. Серед іншого прозвучала вимога виконання будівельних норми щодо безперешкодного доступу до об'єктів соціального, житлового й транспортного призначення.

Уважно вислухавши представників громадської організації, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук зазначив, що проблеми людей з інвалідністю на сьогодні є вкрай бюлючими. За його словами, головне призначення влади робити усе, аби громадяни з особливими потребами були захищені та відчували себе рівними серед інших у суспільстві.

Однак, не всі проблемні питання можуть бути вирішені на місцях. Одним із кроків розв’язання нагальних проблем є децентралізація влади та повернення певних повноважень органам місцевого самоврядування. Але ті питання, які знаходяться в компетенції обласної ради, будуть вирішуватися, запевнив Валентин Мельничук.
 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».