Браконьєри продовжують нахабніти
28 травня від дільничного інспектора прикордонної служби до відділу прикордонної служби «Задеріївка» надійшла інформація про те, що в межах прикордонної смуги, поблизу с. Клубівка Ріпкинського району, знаходиться група невідомих осіб, які можливо займаються незаконним ловом риби.
З метою перевірки отриманої інформації до місця події направили прикордонний наряд. По прибуттю на місцевість, в 1000 метрів від лінії державного кордону, прикордонним нарядом на березі річки Сож виявлено та затримано 3 громадян України, всі жителі Ріпкинського району, автомобіль «Ваз-2121», які в період нересту риби здійснювали її вилов з використанням забороненого знаряддя лову, чим заподіяли істотну шкоду навколишньому середовищу та живому світу.
В ході огляду місцевості та транспортного засобу порушників законодавства виявлено та вилучено 8 сомів, акумуляторну батарею, гумовий човен, електричні дроти та електролов. Оскільки, у діях затриманих громадян містилися ознаки злочину, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального Кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» до місця подій викликали співробітників Ріпкинського РВ УМВС в Чернігівській області.
Оперативно-слідчою групою Ріпкинського РВ УМВС України в Чернігівській області, після складання протоколу огляду місця події, вилучення знарядь вчинення злочину та незаконно здобутої риби, затримані громадяни доставлені до райвідділу, де Повідомлення про виявлення кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.