Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 15:48:31

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

30.05.2014   10:05

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 на транспорті та 1 сміття.

МНС

МНС

1. Пожежа сміття - м. Чернігів, вул. Червоногвардійська - О 14 год. 34 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 2 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.
 
2. Пожежа на транспорті - м. Чернігів, вул. Рокосовського - О 01 год. 31 хв. сталася пожежа автомобіля "Шкода". Вогнем пошкоджено задній бампер. Причина - підпал. Збиток - 5000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння не залучалися.

Події на водних об'єктах:
 
29.05.2014 року о 09 год. 30 хв. у ставку с. Держанівка, Носівського району, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Ш., 1963 р.н., який мешкав у м. Бровари Київської область по вул. Олімпійська. Причина смерті встановлюється.
  
Інші повідомлення:
 
Станом на 06 год. 00 хв. 30.05.2014 року електропостачання порушене внаслідок складних погодних умов відновлено в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.

Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34

26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини