За втручання прокуратури області до бюджету повернуто майже 100 тис. грн.
Прокуратурою області установлено порушення вимог бюджетного законодавства при використанні підрядниками державнихх коштів при будівництві блочно-модульних котелень в закладах освіти Городнянського району.
Прокуратурою області виявлено факт безпідставного використання підрядною організацією авансового платежу у сумі майже 100 тис. грн. після закінчення строку дії договору.
За принципової та активної позиції прокуратури Чернігівської області відповідачем по справі визнано позовні вимоги прокурора та господарським судом області 27.05.2014 затверджено мирову угоду про повернення до бюджету авансового платежу.
http://chrg.gp.gov.ua/
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.