Щасливчик з Чернігівського району поповнив ряди мільйонерів Поліського краю
Кампанія декларування завершилася. За оперативними даними, до податкових органів області декларації про майновий стан і доходи за 2013 рік подали понад 15 тис. громадян Поліського краю. За отриманням податкової знижки звернулися 4,1 тис. платників податків. За словами фахівців ГУ Міндоходів у Чернігівській області, їм буде повернуто з бюджету 4,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Усього громадянами області задекларовано майже 406,6 млн. грн. доходів. 26 громадян задекларували мільйонні статки на загальну суму 72,1 млн. грн.
Приміром, мешканець м. Чернігова повідомив податкову про отримані у 2013 році іноземні доходи (в Ірландії, Австралії та Великобританії) на 3 млн. грн.. До бюджету міста ним сплачено 0,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Ще один мільйонер обласного центру задекларував отриману у минулому році спадщину у вигляді квартири, машини та рахунку в банку на загальну суму 800 тис. грн.. Майже 40 тис. грн. податку (5%) вже надійшло до бюджету. Крім цього, ним задекларовані доходи від продажу частини успадкованого майна (квартири) у розмірі 600 тис. грн. (згідно законодавства податок не сплачується).
Цікавий факт: у Чернігівському районі знайшовся мільйонер. Він торік виграв у державну грошову лотерею 2 млн. грн.. З цієї суми податковим агентом було утримано 340 тис. грн. податку (17%), ці кошти вже надійшли до бюджету.
Свідоме декларування своїх доходів та сплата податків українцями – вірний шлях до побудови європейського суспільства.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.