Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 03:41:56

На засіданні за "круглим столом" обговорені питання профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів

30.05.2014   06:56

28 травня з ініціативи комітету з питань охорони здоров’я Громадської ради при облдержадміністрації відбулось засідання за «круглим столом» на тему «Обговорення проблеми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів в Чернігівській області».

Вів засідання заступник голови Громадської ради при облдержадміністрації, голова комітету з питань охорони здоров’я, головний лікар КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» Микола Романюк.

Представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації, медичної спільноти та громадських організацій попри дороговартісність державної та обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів, вважають можливим прийняття відповідної обласної програми. На їх думку, пріоритетним напрямком програми має стати профілактична робота. Адже при порівняно невеликих фінансових вкладеннях профілактична робота (інформаційна кампанія, вакцинація, забезпечення сучасними дезінфікуючими розчинами тощо) спроможна вберегти життя тисячі чернігівців.

Обговорювалось також проблеми якісної діагностики, створення реєстру інфікованих, ситуацію з захворюваністю та лікуванням гепатитів у дітей, лікування вірусних гепатитів у людей, хворих на ВІЛ/СНІД.

Під час обговорення було зазначено, що проблема дуже складна і потребує уваги зі сторони держави та громадськості.

Було вирішено рекомендувати облдержадміністрації створити робочу групу, яка б вивчила наявні проблемні питання організації в області діагностики та лікування вірусних гепатитів, розробила першочергові кроки інформаційної кампанії попередження поширення захворювання на вірусні гепатити та підготувала проект відповідної обласної програми.
 

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини