Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 28 травня по 08 годину 29 травня 2014 року
Протягом доби зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі м. Бобровиця, вул. 30 років Перемоги О 13 год. 20 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Підлісне О 15 год. 02 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - розряд блискавки. Збиток - 15 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Тупичів О 16 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 6 кв.м. Причина - розряд блискавки. Збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння не залучались.
4. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Ярославка О 17 год. 55 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 140 000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі смт Короп, пров. Михайлівський О 01 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни та майно в ванній кімнаті. Причина - недолік конструкції та виробництва електроустановок, коротке замикання електромережі. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Інші повідомлення:
28.05.2014 року о 08 год. 35 хв. в м. Мена по вул. Воровського у відчинений люк водопровідної мережі впав кінь. Для надання допомоги залучалось відділення 10 ДПРЧ м. Мена (1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу).
Станом на 06 год. 00 хв. 29.05.2014 року в наслідок складних погодних умов на території області без електропостачання залишається 1 населений пункт в Чернігівському районі.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.