Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 11:24:13

З Чернігівщини призвуть на строкову військову службу 1 тисячу 300 юнаків

29.05.2014   08:45Агенцiя

У військових комісаріатах Чернігівської області йде активна робота з проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2014 році.

Як повідомив начальник відділу комплектування та призову - заступник Чернігівського обласного військового комісара підполковник Віктор Лузан протягом травня–липня з області буде відправлено до лав українського війська 1 тисячу 300 юнаків. У порівнянні з минулими роками кількість призовного ресурсу в області збільшилася в чотири рази.

- Згідно Указу в.о. Президента України «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» призиватимуться юнаки від 18 до 25 років всіх спеціальностей, які потрібні у Збройних силах України та інших військових формуваннях. З цих 1.300 захисників Вітчизни 925 чоловік служитимуть у лавах ЗС України, 325 - направлять до підрозділів міліції та 50 – до Державної служби спеціального транспорту, – наголосив підполковник Віктор Лузан.

Він додав, що даний призов відбудеться за екстериторіальним принципом, тобто майже всі призовники служитимуть за межами нашої області. Перед відправкою до військових частин та установ вони проходитимуть підготовку у навчальних центрах Збройних Сил України.

На даний час в районних військових комісаріатах та обласному збірному пункті працюють призовні та медичні комісії які проводять огляд юнаків. Крім цього, військові разом з правоохоронними органами, проводять відповідну роботу з призовниками що ухиляються від проходження комісій та не бажають виконувати свій конституційний обов’язок в складний період для нашої держави.

- Головним завданням під час призову є якісний відбір майбутніх захисників Вітчизни. Тож призовники не повинні ховатися, вони мають зрозуміти одне: військова служба - це обов’язок кожного чоловіка. – підкреслив офіцер.

Відповідно до плану, перші відправки молоді до війська на Чернігівщині, розпочнуться 4 червня.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.