Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 04:00:24

Залучити жителів Чернігова до розробки концепції розвитку міста

28.05.2014   12:08Агенцiя

Вони молоді та активні і дуже хочуть зробити бодай щось корисне для свого міста. Проте ще не мають для цього важелів. Аби такі з’явилися, було проведено презентацію проекту, мета якого -залучити жителів Чернігова до розробки концепції розвитку міста.

Сьогодні багато хто з молоді проявляє активну життєву позицію і хоче брати безпосередню участь у житті свого міста. Так, члени громадської організації «Сучасний Чернігів» взялися розробляти План розвитку обласного центру.

Звичайно, що такий план офіційно вже існує, але молодь вважає, що зараз необхідно створити такий документ, який би відповідав сучасним вимогам, враховував думку більшості. Тож до його розробки має залучитися якомога більше чернігівців. Цим власне цей проект і цікавий. Якщо у людини є ідея і бажання її реалізувати, вона повинна увійти до ініціативної групи.

Тож проект вже презентовано і відбулось його обговорення, наступний крок — створення таких ініціативних груп та написання документу розвитку міста. Щодо втілення в життя всіх напрацювань, то ініціатори проекту сподіваються на підтримку з боку влади.


http://chodtrk.com.ua/?p=14902

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини