Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:13:57

На Чернігівщині через збій сайту ЦВК члени дільничних комісій засинали на ходу і ледве не билися

27.05.2014   08:20Агенцiя

Люди рахували голоси на калькуляторі.

Збій в системі "Вибори" тривав до 3 ночі Збій у системі "Вибори" спровокував черги біля окружних виборчкомів і затягнув підрахунок голосів. Наприклад, на Чернігівщині до третьої ночі дані протоколів рахували на калькуляторах.

На це пішло багато часу і нервів. Черга росла, члени дільничних виборчих комісій право першими подати документи виборювали навкулачки. А ті, кому довелося провести над скриньками з протоколами понад 10 годин, засинали на ходу, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виснажені і голодні, члени дільничних виборчих комісій уже навіть не мали сили конфліктувати. Вони вистояли в черзі понад 10 годин і вже жалкували, що поспішали рахувати голоси на дільницях. Однак звільнитися раніше не вдалося.

Поки система не працювала, протоколи обробляли все одно, але дуже повільно. Мобільні телефони знадобилися членам окружних виборчих комісій, бо там є калькулятор. Рахувати дані з протоколів довелося вручну через збій системи "Вибори".

Сайт Цетральної виборчої комісії був недоступним до третьої ночі. Це пояснюють технічними проблемами в "Укртелекомі". Зокрема через те, що багато користувачів одночасно намагалися зайти на сайт. Представники Комітету виборців побачили в цьому загрозу.


http://tsn.ua/vybory-2014/vybory-prezidenta/na-chernigivschini-cherez-zbiy-saytu-cvk-chleni-dilnichnih-komisiy-zasinali-na-hodu-i-ledve-ne-bilisya-351654.html

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ