Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 02:39:43

Державна служба охорони - за безпеку дітей

24.05.2014   08:12

Актуальним питанням сьогодення залишається безпека дітей під час перебування в навчально-виховних закладах. Відправляючи дитину до дитячого садку чи до школи, всі батьки хочуть, аби їхня дитина була в цілковитій безпеці, їх хвилює, щоб дитина повернулася звідти живою та здоровою.

З метою попередження злочинності, як профілактичний захід Державна служба охорони проводить ряд зустрічей з керівництвом шкільних закладів, в ході яких дають ґрунтовні поради, як можна зменшити кількість протиправних діянь.

За словами начальника Управління ДСО в Чернігівській області підполковника міліції Станіслава Митуса: «Під час навчально-виховного процесу діти повинні почуватися в повній безпеці, а думки повинні бути направлені на отримання знань».

Кількість навчальних закладів, що перебувають під охороною ДСО на території Чернігівської області, становить 27. Незважаючи на невелику їх кількість, питання залишається актуальним і перебуває на контролі.

Найбільшою популярністю користується технічна охорона у вигляді кнопки термінового виклику міліції та охоронної сигналізації, в результаті спрацювання яких негайно приїздить наряд міліції охорони.

Для найменших вихованців дитячого садка Чернігова, який, до речі, перебуває під охороною ДСО, під час проведення тижня безпеки життєдіяльності працівники міліції розповіли дітлахам як необхідно поводитися з незнайомцями та про роботу міліції в цілому.

Діти уважно вислухали міліціонерів, а наостанок чи не кожен з них виявив бажання відчути себе в ролі справжнього міліціонера - приміряли бронежилет та каску, посиділи за кермом міліцейського автомобіля, а деякі спритники навіть вголос вигукували, що також хочуть стати міліціонерами!
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.