Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 05:49:48

Чернігівські «майданівці» об`єднались для контролю за днем голосування!

19.05.2014   19:55Агенцiя

17 – 18 травня 2014 року в актовому залі ДК «Будівельник» відбулися семінари з навчання членів ДВК, офіційних спостерігачів та представників ЗМІ

«Головні завдання цих семінарів навчити громадських активістів роботі на виборчих дільницях у день голосування тим самим забезпечити чесність волевиявлення, а також забезпечити спокій на виборчих дільницях м. Чернігова», – говорить координатор семінарів Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський.
Ініціаторами проведення семінарів стали:
• Громадський рух «Вільний Чернігів».
• Молодіжна громадська організація «Центр прогресивної молоді «Апельсин»».
• Молодіжна громадська організація «Світанок».
• Газета «Події і Коментарі».
• Медична сотня чернігівської самооборони.

Тренер семінару Павло Пущенко відзначив: «Громадські активісти досить серйозно ставляться до цього навчання. Сподіваюся, вибори в м. Чернігові відбудуться за кращими європейськими традиціями».

Голова Правління ЦПМ «Апельсин» Ірина Черенько надає стислу статистику: «На 102 виборчих дільницях м. Чернігова будуть працювати наші спостерігачі. У разі виникнення конфліктних ситуацій на дільниці висуватимуться мобільні групи з числа чернігівських самооборонців. Їх головне завдання – не допустити жодних ексцесів під час голосування. Також, на чотирьох ОВК області теж будуть працювати по два наших представники: м. Чернігів, м. Ніжин, м. Прилуки, смт. Ріпки. Після завершення підрахунку голосів ми отримаємо копії більшості протоколів ДВК м. Чернігова та зможемо їх порівняти з офіційними результатами».

«Сподіваємося, що наступний обранець зрозуміє просту річ – відтепер він не влада, а найманий нацією менеджер, усі його дії будуть контролюватися громадськістю від процесу виборів до завершення каденції. У разі, коли найманий менеджер не зможе справитися з викликами, або почне «одягати корону», його буде відсторонено від посади», – резюмує Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський.

«Наш обов’язок – зробити виборчий процес максимально прозорим та спокійним, аби легітимізувати українську владу в очах всього світу!» - підкреслює активіст громадського руху «Вільний Чернігів» Андрій Шенгерей.

Дмитро Лук’янов

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.