Прокурор Чернігівської області відвідав Чернігівський слідчий ізолятор
Чернігівський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідав прокурор Чернігівської області Володимир Андрійович Стеценко.
Під час робочого візиту його супроводжували начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Анатолійович Овчаренко, перший заступник начальника управління ДПтС України в Чернігвській області Дмитро Анатолійович Салюк, заступник начальника управління Вячеслав Станіславович Козка та начальник Чернігівського слідчого ізолятора Ігор Валентинович Дрозд.
Мета візиту – перевірка умов тримання засуджених та ув’язнених, додержання їх конституційних прав. Також Володимир Стеценко провів прийом засуджених з особистих питань. В’язні отримали вичерпні та аргументовані відповіді на свої запитання, їм було роз’яснено вимоги діючого кримінально-виконавчого законодавства. Нині прокуратурою області здійснюють постійні перевірки за заявами та зверненнями громадян, що утримуються у місцях позбавлення волі.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression