Прилуцький район: вогнеборці врятували від знищення пожежею житловий будинок
15 травня о 04:35 до Служби «101» у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про виникнення загоряння житлового будинку в с. Товкачівка.
На місце події з райцентру прибули два відділення вогнеборців 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На той момент полум'ям була охоплена веранда, у помешканні спостерігалося щільне задимлення і вогонь розповсюджувався на інші кімнати будинку.
Рятувальники о 5:05 локалізували, а о 7:20 остаточно ліквідували пожежу. Завдяки їх оперативним та професійним діям врятовано житловий будинок та матеріальних цінностей загальною вартістю 50 тис. грн.
Найбільш ймовірною причиною пожежі послужила те, що 56-річний власник кинув непогашений недопалок на диван. Вогнем знищено веранду, диван, пошкоджені стіни будинку.
Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині загинули двоє працівників гуманітарної місії, ще троє поранені 16:27
Сьогодні вдень російські війська завдали прицільного удару по працівниках гуманітарної місії з розмінування «Данська рада у справах біженців».

Жителі Чернігівщини можуть безоплатно отримати консультації з питань працевлаштування 14:26
Повномасштабна війна похитнула ринок праці в Україні. Роботодавці нарікають, що їм бракує рук. А люди у пошуках роботи скаржаться, що пропозицій мало і зарплати не відповідають очікуванням.

Як ветеранам і ветеранкам отримати більше безоплатних медичних послуг, а лікарям – доплату за допомогу Захисникам і Захисницям України 14:23
В Україні розширено перелік безоплатних послуг первинної медичної допомоги для ветеранів й ветеранок. Також запроваджено доплати лікарям, які надають їх ветеранам, з якими укладено декларації.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 14:21
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини. Під час обшуків у наркодилера вилучили 1 кг речовини, що схожа на солі альфа-PVP. Зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання.
Понад 90 тис.грн сплатить браконьєр з м. Ніжин за незаконну риболовлю сітками 10:56
Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.