Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 02:28:33

Єпископ Іриней відвідав Прилуцьку виховну колонію

05.01.2012   17:11Агенцiя

4 січня, в день пам’яті святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, Преосвященніший єпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней звершив Божественну літургію в храмі, названому на честь святої великомучениці Анастасії, який розташований на території Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх.

За літургією вихованці колонії причастились Святих Христових Таїн.

Після завершення богослужіння юнаки мали можливість поспілкуватися з Архіпастирем.

Вже протягом 20 років духовенство єпархії опікується долею вихованців Прилуцької колонії.

http://orthodox.cn.ua/novyny/ostanni-novyny/734-jepyskop-irynej-vidvidav-prylucku-vyhovnu-koloniju.html

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини