Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 22:51:47

Перевіряється законність робіт на землях водного фонду Дніпра в межах Києва, Київщини та Чернігівщин

13.05.2014   08:12Агенцiя

Київською міжрайонною екологічною прокуратурою організовано проведення перевірки додержання вимог природоохоронного законодавства в діяльності Дніпровського басейнового управління водних ресурсів під час погодження проектів робіт на землях водного фонду річки Дніпро в межах м. Києва, Київської та Чернігівської областей.

Окрім того, в рамках вказаної перевірки, із залученням органів державного нагляду (контролю) буде надано принципову оцінку законності проведення таких робіт на землях водного фонду юридичним та фізичним особам.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини