Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 16:54:54

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

07.05.2014   09:14

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 06 травня по 08 годину 07 травня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 торфу.

1. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Рудівка О 10 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, оздоблення стін, речі домашнього вжитку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок. Збиток - 100000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн.

2. Пожежа торфу Козелецький район, біля с. Косачівка О 08 год. 44 хв. сталася пожежа торфу на площі 0,9 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Пожежу локалізовано. Гасіння триває.

3. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Філонівка О 19 год. 34 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Внаслідок пожежі пошкоджено майно. Ймовірна причина - порушення пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Леніна О 01 год. 59 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, перекриття на площі 20 кв. м, пошкоджено стіни. Причина встановлюється. Збиток - 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200000 грн.


Виявлення та знищення ВНП:

06.05.2014 року об 11 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів ВВв, який було виявлено 05.05.2014 року в м. Чернігові по вул. Таращанська.

Інші повідомлення:

07.05.2014 року о 01 год. 58 хв. в м. Чернігові по вул. Київське шосе, водій автомобіля "Mazda 325F", не впорався з керуванням та скоїв наїзд на придорожнє дерево. Для надання допомоги по вивільненню водія з салону пошкодженого автомобіля залучалось відділення АРЧ АРЗ СП м. Чернігів (1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу).
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини