Здана зброя нещастя вже нікому не принесе
У квітні в Чернігівській області проходила профілактична операція «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».
На підготовчому етапі операції з метою інформування населення в засобах масової інформації, трудових колективах, на підприємствах, в установах і організаціях, на об’єктах дозвільної системи, в сільських та селищних радах було проведено близько півтисячі виступів щодо роз’яснення громадянам умов проведення місячника добровільної здачі зброї. І це дало свої позитивні результати: тільки протягом квітня до міськрайорганів міліції області добровільно здано 211 одиниць вогнепальної зброї.
— В числі цього арсеналу — 34 одиниці складає мисливська нарізна і 174— мисливська гладкоствольна зброя, — розповідає виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін. — До речі, серед цієї зібраної «колекції» є навіть і один «ствол» нарізної зброї армійського зразка. Крім того, в період місячника населення добровільно здало до міліції близько півсотні одиниць газової зброї, майже десяток пристроїв травматичної дії та три десятки бойових набоїв різного калібру.
В цілому, проведену в минулому місяці роботу можна вважати задовільною: наша область за результатами операції знаходиться на третьому місці в державі. Та важливо інше: цей арсенал зброї, ці майже три сотні «стволів», добровільно зданих правоохоронним органам свідомими людьми, уже не потраплять до випадкових людей і не принесуть нещастя іншим.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression