Передані в приватні руки земельні ділянки в урочищі "Ялівщина" накладаються на територію археологічних пам’яток і можуть належати тільки державі, — прокуратура
Прокуратурою міста Чернігова 30 квітня внесено подання на ім’я міського голови з вимогою зупинити (шляхом не підписання) рішення сорокової сесії міської ради про затвердження проектів відведення та безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок на території урочища «Ялівщина».
Про це повідомив прокурор м. Чернігова радник юстиції Андрій Криворучко.
— Дане рішення приймалося з порушеннями Регламенту міської ради, — сказав він, — бо питання не було включено до порядку денного сесії і, таким чином, багатьох депутатів не було належним чином проінформовано про його розгляд.
Також, згідно інформації Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, земельні ділянки, щодо яких рішеннями Чернігівської міськради від 25.04.2014 затверджено землевпорядну документацію та які передано у власність двом фізичним особам, входять до територій археологічних пам’яток, тобто є землями історико-культурного призначення. За законом, такі землі можуть перебувати виключно у власності держави.
Прес-служба прокуратури м. Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.