Прокуратура проводить перевірку щодо можливого порушення вимог законодавства про пасажирські перевезення
Прокуратурою Чернігівської області розпочато перевірку щодо можливого порушення вимог законодавства про пасажирські перевезення, що вилилось у підвищення ціни на проїзд на маршруті «Чернігів-Київ».
Для цього вживаються відповідні заходи, передбачені Законом України «Про прокуратуру», в тому числі залучені представники органів контролю.
Підставою для перевірки стали повідомлення в ЗМІ щодо необгрунтованого підняття цін на проїзд автоперевізниками м.Чернігова на автобусних маршрутах сполученням «Чернігів-Київ» та у зворотньому напрямку.
Крім того Чернігівською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері розпочато перевірку дотримання трудового законодавства підприємством, яке здійснює пасажирські перевезення на одному з маршрутів м. Чернігова.
Прокурорські перевірки мають дати юридичну оцінку законності дій автоперевізників. Про їх хід та результати, а також вжиття подальших заходів громадськість буде проінформовано.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.